Sigortalı Taşımacılık, Asansörlü Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Eşya Depolama Hizmetleri Eşya Depolama Hizmetleri | İzmir gul Evden eve
uk essay writing service

Eşya Depolama Hizmetleri

esya-depolamaLogo

EVDEN EVE NAKLİYE sektöründe depolama hizmeti çok hassas bir işlemdir. Eşya Depolama hizmetine çok önem vermekte olan GÜL Nakliyat siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmetler sunar. Eşyalarınızı depolama ihtiyacı duyduğunuzda bizimle iletişime geçmeniz yeterli. İrtibat kurduğunuz takdirde GÜL  Nakliyat hemen harekete geçer. İlk işlem olarak ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile eşya miktarı, hacmi kaydedilir ve depolama merkezimizde ne kadar alan işkal edeceği hesaplanır. Ardından eşyalarınızın cinsine ve depomuzda kalacağı süreye göre ambalajlama türü seçilir. Eşyalarınız buna göre numaralandırılır. Bu sayede eşyalarınızın miktarı ve kalem sayısı belirlenmiş olur. Eşyalarınız Özel Depo Sigorta poliçesiyle güvence altına alınır. Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz eşyalarınız için en uygun ambalajlama seçeneğini belirler, siz değerli müşterilerimizin eşyalarını miktarına göre fiyatlandırır, depolama merkezimizde eşyalarınız için belirlenen yeri temin eder, eşyaların ambalajlanması ve paketlenmesi işleminin yapılmasını sağlar, eşyalarınızı sigortalatarak teminat altına aldırır, depoların sürekli kontrol edilmesi ve havalandırılması işlemlerini kontrol eder, yangın, sel baskını,afetler ,nem ve koku için tüm önlemlerin alınması işlemlerinin takibini sağlar.

GÜL Eşya Depolama Hizmetleri profesyonel işleyişi ve uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duymaktadır. Sizde bu profesyonel hizmetten faydalanmak için bizimle  iletişime geçebilirsiniz.

Sigortalı Taşımacılık, Asansörlü Nakliyat, Evden Eve Nakliyat, Eşya Depolama Hizmetleri